E-ticaret Danışmanlık Hizmeti

Danışmanlık hizmetlerimiz işletmenizin, kurumunuzun yada e-ticaret sitenizin biçimine ve uygulanma tarzına göre belirlenmektedir.

Her şeyden önce, sizlerle birlikte firmanızın yada e-ticaret sitenizin mevcut durumunu birlikte ele alıp,sonrası için ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerekli analizlerin yapılmasını sağlayıp, uygulanabilir çözüm önerileriyle birlikte bir uygulama planı hazırlıyoruz. Sonrasında ise belirlenmiş olan çözüm planı ışığında uygulamaya geçirilme süreçlerinin tamamını isteğinize bağlı olarak yönetiyoruz.

Alınan sonuçlar ışığında, çözüm planının diğer aşamalarına hızlı ve emin adımlarla geçip e-ticaret hacminizin büyümesi ve geliştirilerek yola devam edilebilmesi için yeni stratejiler belirleyip, yeni çözüm planları sunuyoruz.

E-ticaret danışmanlık hizmetlerimiz içerisinde, aylık olarak e-ticaret raporlamanızı tutuyor, Çözüm planınız içerisinde geliştirilmiş strateji ve yönelimlerinde ilgili raporlarını sizlere aktarıyoruz.

E-ticaret Danışmanlık Hizmetleri ile daha hızlı büyüme ve kar sağlayın

Neden Bir E-Ticaret Danışmanlık Hizmeti Almalıyım?

İster B2B olarak satış yapıyor olun ister B2C olarak satış yapıyor olun. İster pazar yerlerinde dükkanlara sahip olun; ister instagram üzerinden ürün satıyor olun, sonuçta bir şekilde e-ticaret ile içli dışlısınız demektir.

Ancak başlamış olduğunuz yada başlamaya karar verdiğiniz e-ticaret serüvenine devam ederken, dikkat etmeniz gereken en önemli şey karlılığınız ve işletmenizi ne kadar büyüte bildiğinizdir. Büyüyemeyen, yerinde sayan yada kar edemeyen bir 'e-ticaret' , işletmenize ve size yarardan çok zarar vermeye başlayacaktır.

İşte bu nedenledir ki, işletmenizi ve e-ticaretinizi doğru ve emin adımlarla büyütmek için bir e-ticaret danışmanına yada uzmanına ihtiyacınızın olduğudur. Elbette bir e-ticaret uzmanını kendi bünyenizde çalıştırabilirsiniz ancak bu danışmanlık hizmetini daha düşük maliyetlerle de alabilirsiniz. Biz Dijital Medya Uzmanı olarak e-ticaret sitenizin ve işletmenizin e-ticaret danışmanlığını yapmaya talibiz.

Daha fazla satış ve karlılık için bir E-Ticaret Uzmanı ile çalışmaya başlayın.

Neden Dijital Medya Uzmanı?

-Dijital Medya Uzmanı' nından alacağınız E-ticaret danışmanlığı hizmeti sayesinde işletmenizi ve e-ticaret hacminizi hızlı şekilde büyütürsünüz.

-Doğru ve yerinde operasyonel çözümlerii ve önerileri alırsınız.

-Deneyimli ve uzman bir kadroyla çalışma fırsatı bulursunuz.

-E-ticaretinizin gelişimini raporlar halinde takip edersiniz.

-Bizden alacağınız bir e-ticaret danışmanlığı hizmeti bünyenizde çalıştıracağınız bir e-ticaret uzmanından daha az maliyetli olur.

-Bütçeniz en doğru ve optimal şekilde yönetilir.

-E-ticaretiniz dönüşüme ve kara odaklanır. Yatırım karlılığınız (ROI) artar.

Bir E-Ticaret Danışmanlığı Hizmetinin yanında,

Dijital Pazarlama Danışmanlık Hizmeti de almanızı tavsiye ederiz.