Dijital pazarlama, genel anlamda sizi yada firmanızın genel pazar stratejileri doğrultusunda, internet, mobil ve diğer interaktif araçları kullanarak yapılan pazarlamadır.

Çok geniş bir yelpazeye sahip dijital pazarlama tekniklerinin en önemli ayağını oluşturan dijital pazarlama reklamları, hız, hedefleme ,optimizasyon unsurlarından dolayı hem daha etkin kullanılmakta, hemde pazar stratejilerinize uygun hızlı sonuçlar sağlamaktadır.

Dijital pazarlama reklamlarından olan google reklamları ile sitemize yada işletmenize daha çok müşteri çekmenizi sağlarken aynı zamanda da marka bilinirliğinizi arttırır. Google reklamları sayesinde internet satışlarınızı arttırabilir yada mevcut müşterilerinizin bağlılık oranlarını yükseltebilirsiniz. Kullanıcılara doğru zamanda (sizi aradıkları anda) ulaşabilir; Hedeflediğiniz kitle ve bölge içerisinde lokal olarak ta firmanızı tanıtabilirsiniz.

Google Arama Motoru Reklamları

Google arama motoru reklamları ile belirlediğiniz hedef kitlenize uygun reklamlar gösterilir. Ziyaretçi sayılarınız ve satışlarınız artar. Yeni müşteriler edinirsiniz.

Google Alışveriş Reklamları

Google alışveriş reklamları ile ürünlerinizi google aramalarında en doğru şekilde listeleterek müşterilerinize sunabilirsiniz. Ürünleriniz ile müşterilerinizi en hızlı şekilde buluşturabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Google Görüntülü Reklamcılık

Google görüntülü reklamları ile firmanızı yada markanızın tanıtımını banner, video, rich-media, metin olarak yapabilir. Böylelikle marka bilinirliğinizi arttırırken akılda kalıcılık yaratarak müşteri sadakatini sağlayabilirsiniz.

Google Remarketing Reklamları

Remarketing reklamları ile kaybettiğiniz müşterileri geri kazanarak, müşteri bağlılığı ve sadakati için tekrar işletmenize yada sitenize yönlendirirsiniz.

adwords

Peki neler yaparız?

Google reklamlarınız için önce anahtar kelimelerinizi belirleriz. Firmanızın pazarlama ihtiyaçlarına yönelik bir dönüşüm stratejisi kurarak, işletmenize ve ürünlerinize uygun olan trend anahtar kelimelerini ve belirleriz.

Google reklamlarınız için size reklam hesabınızı kurup, işletmenize uygun olan reklam içeriklerinizide kullanarak reklam grupları ve türlerini belirleriz.

Reklamlarınız optimize eder ve site açılış kalite puanınızı yükseltebilmeniz doğrultusunda öneriler getiririz.

Sonuça odaklanarak en düşük maliyetlerle en verimli dönüşümü yakalayarak yatırım karlılığınızı (ROI) yükseltmeniz için odaklanırız.