Kurumsal Web Tasarımı

Kendiniz ya da işletmeniz ile ilgili yaptıklarınızı,ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve firmanız ile ilgili bilgilerinizi, müşterileriniz ile paylaşabileceğiniz ve artık günümüzde kurumsal bir imaj olarak kabul edilen web sayfaları işletmeniz için en doğru tanıtım yoludur. Bir nevi işletmenizin kimlik kartı gibidir.

Bu nedenledir ki, ister kişisel bir sayfa, ister kurumsal bir sayfa olsun, bir web sitesi kurmaya karar verdiğinizde, imajınızı gerek tasarım gerekse işlevsellik yönünden doğru yansıtmalıdır.Eskiyen ve yeni teknolojilere uyumlu olmayan web siteleri hem imaj yönünden hemde bilinirlik sağlama yönünden, size olumlu sonuçlar vermeyecektir.

 Mobil Cihazlara Uyumlu Tasarım

Web sayfalarınız hazırlanırken mobil cihazlara uyumlu responsive temalı tasarımlardan yapılmaktadır. Böylelikle sizi ziyaret eden müşterileriniz ya da kullanıcılarınız, mobil cihazlarından rahatlıkla size ulaşabilecek ve işletmeniz ile ilgili bilgilere erişebilecektir.

Kullanıcı deneyimi gözetilerek inşa edilen web siteleri ile yeni gelen müşterinizin hedef sayfanıza ulaşmasının sağlaması ve doğru aksiyonları gerçekleştirmesini sağlayacaktır.

Dijital imajınıza önem verin! Kurumsal Web Tasarımı için bizimle iletişime geçin!

Arama Motoru Dostu

İşletmeniz için hazırlanmasını istediğiniz web sayfaları site içi SEO kontrollerinden geçerek aramalarda üst sıralarda çıkabileceğiniz biçimde alt yapısı ve linkleri oluşturulmaktadır.

Kullanıcı Dostu

Kullanıcıların site içerisinde kolaylıkla gezebileceği, hız ve navigasyon özellikleri güçlü, web siteleri ile kullanıcı deneyimi en üst seviyede tutularak kullanıcı dostu siteler hazırlanmaktadır.

İşletmenizin imajını arttırmak için hemen kurumsal web sitesine sahip olun!