On binlerce kullanıcının birbirleriyle etkileşimde bulundukları sosyal ağlar içerisinde markaların ve firmaların tanıtımın önemi gün geçtikçe dahada artmaktadır.Facebook, Twitter, Instagram, linkedin gibi sosyal ağlarda marka, ürün yada kampanya etkileşimleri yakayabilmek, doğru reklamlarla hedef kitlenize, geleneksel medyadan farklı olarak direk ulaşabilmek ve bunu en nihai sonuç olarak işletmeniz tarafında pozitif bir sonuca dönüştürebilmek ancak daha kapsamlı bir sosyal medya stratejisiyle mümkün olmaktadır.

İşte bu noktada siz müşterilerimiz için ilk etapta markanızın yada işletmenizin hedef kitlesine odaklı olarak belirlediğimiz sosyal medya stratejilerini, hesaplarınızı yöneterek, itibar takibinizi yaparak ve sosyal ağ reklamları ile hesaplarınızın beğeni ve takipçi sayılarını arttırarak uyguluyoruz.

Dijital pazarlamada profesyonel sosyal medya hizmetlerimizden yararlanın

Sosyal medyada neler yapabileceğimizi konuşalım..

Sosyal CRM
Markanızın yada işletmenizin müşteriler ile etkileşimini takip edip, sosyal hesaplardaki müşteri istek ve taleplerine titizlikle eğilip onların sorunları ve soruları karşısında hızlı çözümler üretmekteyiz.Müşterilerinizle etkileşime girerken, markanıza yada firmanıza aynı zamanda bir sosyal karakter oluşturulmasını da sağlıyoruz.

Hemen Başlayın

Sosyal Medya Hesap Yönetimi
İşletmenizin tüm sosyal hesaplarını sizin için yönetiyor. İşletmenizin ihtiyaçlarına ve pazarlama stratejilerinizin doğrultusunda hedef kitlenize en doğru paylaşımlarda bulunarak, etkileşimi ve beğeniyi en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz.

Hemen Başlayın

Sosyal PR ( itibar Yönetimi)
Firmanız ile ilgili şikayet ve olumsuz yorumları en aza indirip olumlu yorum ve tavsiyeleri arttırmaya yönelik itibar yönetimizi de üstleniyoruz. Müşterilerinizin firmanıza olan bakışını ve etkileşimini en olumlu düzeye getirmelerini sağlayarak kurumsal kimliğinizin pekişmesine yardımcı oluyoruz.

Hemen Başlayın

Sosyal Medya Reklam ve Kampanya
Kampanyalarınızı yada ürünlerinizi daha etkili duyurabilmek için sosyal ağlarda reklamlarınızı yaparak, dönüşümlerinizi ve takipçilerinizi arttırıyoruz. Hesaplarınız üzerinden ürün yada marka algılı kampanya yada yarışmalar düzenleyerek, müşteri bağlılığınızı arttırıyor, kaçırmış olduğunuz müşterileri de böylelikle geri kazanarak müşteri sadakatini sağlıyoruz.

Hemen Başlayın